شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
سوالات متداول

چه افرادی می توانند در آزمون ثبت نام کنند؟

در این آزمون تمامی افرادی که شماره سریال خریداری کرده اند می توانند در آزمون ثبت نام کنند. در صورتی که هنوز شماره سریال ثبت نام خریداری نکرده اید می توانید از صفحه خرید شماره سریال اقدام کنید.

 

روند خرید شماره سریال چگونه است؟

ابتدا با مراجعه به صفحه خرید شماره سریال ثبت نام در آزمون و پرکردن این فرم و کلیک برروی دکمه ذخیره و ادامه، اطلاعات شما در سیستم ثبت شده و در صفحه بعد به شما نشان داده می شود. سپس با کلیک برروی دکمه پرداخت و خرید سریال و تایید مبلغ پرداخت به درگاه بانک متصل شده و اقدام به پرداخت وجه شماره سریال می کنیم. پس از بازگشت از درگاه بانک به درگاه آزمون های سراسزی قرآن و عترت شماره سریال 14رقمی خریداری شده برروی صفحه مانیتور نمایش داده می شود.

 

با هر سریال خریداری شده چندنفر را می توانم ثبت نام کنم؟

در فرم خرید شماره سریال ثبت نام گزینه ای به نام تعداد سهمیه درخواستی (قابل ثبت نام) داریم، که تعیین کننده تعداد داوطلبین قابل ثبت نام به وسیله شماره سریال خریداری شده است. یعنی هر تعداد که برای این گزینه وارد کنید، به همان تعداد می توانید آزمون ثبت نام کنید.

 

در هنگام خرید سریال ثبت نام در آزمون، پس از وارد نمودن اطلاعات، به دلایل مختلف مثل کندی اینترنت موفق به خرید سریال ثبت نام نشدم. برای خرید شماره سریال چه کار باید انجام دهم؟

شما می بایست از ابتدا فرایند خرید سریال ثبت نام را انجام دهید.

 

پس از خرید سریال ثبت نام چه باید کرد؟

پس از برگشت از درگاه بانک به درگاه آزمون های سراسری قرآن و عترت و دریافت شماره سریال ثبت نام 14رقمی، با استفاده از دکمه ادامه می توانید به اطلاعات کامل سریال خریداری شده خود دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید اطلاعات سریال خود را چاپ کنید و یا از طریق دکمه ثبت نام در آزمون، اقدام به ثبت نام کنید.

 

در صورتی که داوطلب جدید می باشد (اطلاعات این داوطلب از قبل در سیستم ثبت نشده است) برای ثبت نام در آزمون چه باید کرد؟

داوطلب ابتدا باید سریال آزمون را از طریق تکمیل فرم خرید سریال ثبت نام خریداری کرده و سپس از طریق فرم ثبت نام شرکت در آزمون (ویژه کاربران جدید) اقدام به ثبت اطلاعات شخصی کرده و پس از ذخیره این اطلاعات فرم آزمون اردیبهشت 94 برای او باز شده که می تواند به وسیله شماره سریال خریداری شده در آزمون ثبت نام کند.

 

چنانچه داوطلب قدیمی بوده (اطلاعات او از قبل در سیستم ثبت شده است) چگونه باید در آزمون ثبت نام کند؟

داوطلب ابتدا باید سریال آزمون را از طریق تکمیل فرم خرید سریال ثبت نام خریداری کرده و سپس از طریق صفحه ثبت نام در آزمون قرآنی (ویژه کاربران قدیمی) از طریق پر کردن یکی از چهار فرم حاوی اطلاعات اصلی اقدام به ثبت نام در آزمون اردیبهشت 94 کند.

 

آیا می توان اطلاعات شخصی ثبت شده را اصلاح کرد؟

هر فرد می تواند از طریق صفحه ویرایش اطلاعات و با پرکردن یکی از چهار مورد درخواستی به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشد و تمام اطلاعات خود به جز کدملی را ویرایش کند.

 

چگونه می توان از افراد ثبت نام شده با شماره سریالی که خریده ام آگاه شد؟

شما می توانید از طریق لینک آزمون های ثبت شده با یک سریال واقع در قسمت دسترسی آسان و وارد کردن شماره سریال موردنظر، افرادی را که با این شماره سریال ثبت نام کرده اید ببینید.

 

 

 قسمت شهرستان محل خدمت نام شهرستانها بالا نمی آید.یعنی هیچ گزینه ای برای انتخاب نیست

  برای ثبت نام و پرداخت وجه از نرم افزار گوگل کروم استفاده نمایید