شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
راهنمای ثبت نام اینترنتی

اطلاعات مربوط به آزمون را از کجا دریافت کنم؟

با مراجعه به سایت جامع آموزش قرآن کریم، به آدرس www.Quranedu.ir‌، قسمت اطلاعیه ها می توانید از آخرین وضعیت آزمون خود با خبر شوید.
در این صفحه کلیه اطلاعات و اطلاعیه های مهم مربوط به آزمون ها را می توانید مشاهده کنید. (زمانبندی، آزمون ها و اعلام نتایج)


 


داوطلبان قدیمی چه کسانی هستند؟ (نیاز به ثبت نام جدید ندارند)

داوطلبان قدیمی کسانی هستند که در آزمون مهر ۱۳۸۹ ثبت نام کرده و اطلاعات آنها در سیستم موجود می باشد. جهت اطمینان از اطلاعات شخصی خود از قسمت آزمون ها، وارد صفحه ویرایش اطلاعات شخصی شوید.

توجه:
در هر نوبت ثبت نام، اطلاعات داوطلبان نگهداری می شود و در ثبت نام های بعدی نیازی به ثبت  مجدداطلاعات شخصی نمی¬باشد. تنها کافیست با اطلاعات خواسته شده وارد سیستم شوید و ‌ پس از انتخاب دوره مورد نظر  و ثبت آن کارت ورود به جلسه خود را صادر کنید.

 


 راهنمای ثبت نام در آزمون (ویژه داوطلبان قدیمی)‌

۱- ابتدا وارد سایت آموزش قرآن کریم شوید www.Quranedu.ir
۲- از منوی آزمون های قرآن کریم وارد قسمت ثبت نام در آزمون (ویژه کاربران قدیمی) شوید


۳- پس از ورود به صفحه مذکور،‌ بوسیله اطلاعات درخواستی، وارد سیستم شوید. (نام خانوادگی، کد ملی)
۴- پس از ورود به سیستم، آزمون قبلی خود را مشاهده خواهید کرد. اکنون در پایین دوره قبلی خود، گزینه ثبت اطلاعات جدید را انتخاب کنید
۵- اکنون نام موسسه و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس دکمه ذخیره را بزنید.


۶- جهت ویرایش اطلاعات ثبت شده و یا صدور کارت ورود به جلسه خود، بر روی مورد نظر خود کلیک کنید

***

کنون کارت شما صادر شده و می توانید در تاریخ مقرر جهت ممهور نمودن آن به مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل فعالیت موسسه، مراجعه نمایید. در صورتی که هنگام ثبت نام عکسی در اختیار نداشتید، عکس خود را به صورت دستی به روی کارت بچسبانید. عکس می‌بایستی،۴×۳، جدید و به صورت تمام رخ با زمینه روشن باشد.

 


 
داوطلبان جدید چه کسانی هستند (نیاز به ثبت نام دارند)

داوطلبان جدید کسانی هستند که در آزمون مهر ۱۳۸۹ ثبت نام نکرده اند و اطلاعات آنها در سیستم موجود نمی باشد.
اکنون می توانند وارد سایت شوند www.Quranedu.ir  و جهت شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.

 


 

راهنمای ثبت نام در آزمون (ویژه داوطلبان جدید)‌

۱- ابتدا وارد سایت آموزش قرآن کریم شوید www.Quranedu.ir
۲- از منوی آزمون های قرآن کریم وارد قسمت ثبت نام در آزمون (ویژه کاربران جدید) شوید


۳- اطلاعات فرم ثبت نام را پر کرده و دکمه ذخیره را بزنید. توجه داشته باشید، قسمت هایی که با * مشخص شده اند، پر کردن آنها ضروری می باشد. در ورود اطلاعات شخصی خود دقت کنید، از اطلاعات ورودی شما جهت صدور کارت و ارتباط با شما استفاده خواهد شد.
۴- پس از پر کردن فرم اطلاعات شخصی خود، (در مرحله بعد) به فرم آزمون منتقل خواهید شد. اکنون موسسه و دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و دکمه ذخیره را فشار دهید.


۵- جهت ویرایش اطلاعات ثبت شده و یا صدور کارت ورود به جلسه خود، بر روی مورد نظر خود
کلیک کنید

 

اکنون کارت شما صادر شده و می توانید در تاریخ مقرر جهت ممهور نمودن آن به مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل فعالیت موسسه، مراجعه نمایید. در صورتی که هنگام ثبت نام عکسی در اختیار نداشتید، عکس خود را به صورت دستی به روی کارت بچسبانید. عکس می‌بایستی،۴×۳، جدید و به صورت تمام رخ با زمینه روشن باشد.