شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
راهنمای ثبت نام اینترنتی

 

 

با مراجعه به سایت جامع آموزش قرآن کریم، به آدرس www.Quranedu.ir، قسمت اطلاعیه ها می توانید از آخرین وضعیت آزمون خود با خبر شوید.
در این صفحه کلیه اطلاعات و اطلاعیه هاي مهم مربوط به آزمون ها را می توانید مشاهده کنید. (زمانبندي، آزمون هاو اعلام نتایج)


 

داوﻃﻠﺒﺎن ﻗﺪﯾﻤﯽ ﭼﻪ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ (ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻧﺪارﻧﺪ)

داوطلبان قدیمی کسانی هستند که در یکی از آزمون هاي دوره هاي قبل (آزمون مهر 1389 و اردیبهشت 1390 و ...)ثبت نام کرده و اطلاعات آنها در سیستم موجود می باشد. جهت اطمینان از اطلاعات شخصی خود از قسمت آزمون ها، وارد صفحه ویرایش اطلاعات شخصی شوید.

 
توجه: در هر نوبت ثبت نام، اطلاعات داوطلبان نگهداري می شود و در ثبت نام هاي بعدي نیازي به ثبت مجدداطلاعات شخصی نمیباشد. تنها کافیست با اطلاعات خواسته شده وارد سیستم شوید و پس از انتخاب دوره مورد نظر و ثبت آن کارت ورود به جلسه خود را صادر کنید.
 


 

1) ابتدا وارد سایت آموزش قرآن کریم شوید www.Quranedu.ir
2) از منوي آزمون هاي قرآن کریم وارد قسمت ثبت نام در آزمون (ویژه کاربران قدیمی) شوید.

3) پس از ورود به صفحه مذکور، بوسیله اطلاعات درخواستی، وارد سیستم شوید. (نام خانوادگی، کد ملی)
4) پس از ورود به سیستم، استان و شهرستان محل آزمون، نام موسسه و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس دکمه ذخیره را بزنید.
5) در این صفحه اطلاعات مربوط به آزمون قبلی خود را می توانید مشاهده کنید.


 
6) جهت ویرایش اطلاعات ثبت شده و یا صدور کارت ورود به جلسه خود، بر روي اطلاعات مورد نظر خود کلیک کنید.

 

 
اکنون کارت شما صادر شده و می توانید در تاریخ مقرر جهت ممهور نمودن آن به مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل فعالیت موسسه، به آدرسی که در کارت ذکر شده مراجعه نمایید.


 

داوطلبان جدید کسانی هستند که در آزمون هاي دوره هاي قبل (آزمون مهر 1389 و اردیبهشت 1390 و ...) ثبت نام نکرده اند و اطلاعات آنها در سیستم موجود نمی باشد.
اکنون می توانند وارد سایت شوند http://www.Quranedu.ir و جهت شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.

 


 

راﻫﻨﻤﺎي ﺛﺒﺖ ﻧﺎم در آزﻣﻮن(ویژه داوطلبان جدید)

1) ابتدا وارد سایت آموزش قرآن کریم شوید www.Quranedu.ir
2) از منوي آزمون هاي قرآن کریم وارد قسمت ثبت نام در آزمون (ویژه کاربران جدید) شوید.

3) اطلاعات فرم ثبت نام را پر کرده و دکمه ذخیره را بزنید. توجه داشته باشید، قسمت هایی که با * مشخص شده اند، پر کردن آنها ضروري می باشد. در ورود اطلاعات شخصی خود دقت کنید، از اطلاعات ورودي شما جهت صدور کارت و ارتباط با شما استفاده خواهد شد.
4) پس از پر کردن فرم اطلاعات شخصی خود، (در مرحله بعد) به فرم آزمون منتقل خواهید شد. اکنون استان و شهرستان محل آزمون، نام موسسه و دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و دکمه ذخیره را فشار دهید.

 
5) جهت ویرایش اطلاعات ثبت شده و یا صدور کارت ورود به جلسه خود، بر روي مورد اطلاعات مورد نظر خود کلیک کنید.

 

 
اکنون کارت شما صادر شده و می توانید در تاریخ مقرر جهت ممهور نمودن آن به مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل فعالیت موسسه، به آدرسی که در کارت ذکر شده مراجعه نمایید.