شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
اخبار

برگزاری دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در اردبیل

۱۷ فروردين ۱۳۹۲

کارشناس مسئول دفتر قرآن و عترت استان اردبیل از برگزاری اولین دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم این استان در سال جدید خبر داد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی طاهری،کارشناس مسئول دفتر قرآن و عترت اردبیل با اعلام این خبر افزود: این دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم به همت موسسه قرآن و عترت مکتب الصادق در سال جدید به مدت سه روز با حضور استاد دلاوری برگزار شد.

طاهری هدف از برگزاری این دوره ارتقاءسطح کیفی معلمان ترجمه ومفاهیم قرآن کریم دانست و خاطرنشان کرد:به شرکت کنندگان در دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم که امتیاز لازم را کسب کنند٬ از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

تعداد نمایش: 301 چاپ