شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
اخبار

همزمان با برگزاری طرح قرآنی ۱۴۴۶ تربیت ۵۰/۰۰۰ نفر حافظ جزء سی‌ام قرآن کریم توسط موسسات قرآنی

۲۴ خرداد ۱۳۹۱


 مرتضی خدمتکار رئیس اداره آموزش مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور گفت: همزمان با برگزاری طرح قرآنی ۱۴۴۶ تربیت ۵۰/۰۰۰ نفر حافظ جزء سی‌ام قرآن کریم توسط موسسات قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.

خدمتکار گفت: محتوای این طرح شامل حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم است که با همکاری مشترک مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فهالیت‌های قرآنی کشور و شبکه قرآن و معارف سیما توسط موسسات قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

خدمتکار افزود: طرح قرآنی ۱۴۴۶ از ابتدای تیر ماه آغاز و تا ۲۰ مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

وی افزود: این طرح  برای تربیت ۵۰/۰۰۰ نفر از علاقه مندان به حفظ قرآن کریم هدفگزاری شده است که توسط حدود ۷۰۰ موسسه برتر قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کلیه استان‌ها برگزار می‌شود، که البته با توجه به استقبال زیاد این موسسات احتمال افزایش این تعداد پیش‌بینی می‌شود .

خدمتکار در ادامه گفت: نحوه ارزشیابی در این دوره به صورت دو آزمون شفاهی و کتبی طراحی شده است که نفرات قبول شده در قرعه کشی نهایی طرح قرآنی ۱۴۴۶ شرکت داده خواهند شد.

وی در پایان گفت: جوايز اين دوره از طرح، ۱۴۴۶ كمك هزينه سفر به عمره مفرده، ۱۴۴۶ كمك هزينه سفر به عتبات عاليات، ۱۴۴۶  كمك هزينه سفر به مشهد مقدس و هزاران جايزه ارزنده ديگر پيش‌بيني شده است كه به قيد قرعه بين افرادي كه امتیاز آنها ۷۰ و بالاتر باشد به عنوان نفرات برتر اعطاء خواهد شد.

تعداد نمایش: 974 چاپ