شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
لطفا قبل از ثبت نام توجه نمایید

 

توجه نمایید

 

1- در صورتی که تا به حال در آزمون‌های حفظ و مفاهیم دوره‌های قبل شرکت نکرده‌اید و اطلاعات شما در سیستم موجود نمی‌باشد از فرم ذیل جهت ثبت نام استفاده نمایید.
2- کسانی که در آزمون‌های دوره‌های قبلی شرکت کرده‌اند و اطلاعات آنها در سیستم موجود می‌باشد از طریق صفحه ثبت نام ویژه داوطلبان قدیمی، می توانند در آزمون دوره مورد نظر ثبت‌نام نمایند.

:: دریافت سند دستورالعمل آزمون آبان ماه ۱۳۹۴

 

ثبت نام شرکت در آزمون (قرآن آموزان جدید)
/ /  
در صورتی که جزء اتباع خارجی می باشید، تیک اتباع خارجی در فرم را بزنید. پس از 3 ثانیه مکث گزینه شماره گذرنامه برای شما ظاهر خواهد شد. شماره گذرنامه خود را وارد نمایید.
لطفا کد ملی خود را بدون خط فاصله وارد کنید. مانند: 0025486975 ***** ویرایش تمامی اطلاعات ثبت شده در این صفحه بجز کدملی داوطلب امکان پذیر می باشد لذا در وارد کردن کدملی خود دقت نمایید.
لطفا آدرس پست الکترونیک معتبر وارد کنید. یک نسخه از اطلاعات شما به این آدرس ارسال خواهد شد.
لطفا تلفن تماس خود را با کد شهرستان خود وارد کنید. مانند: 02166221144

در صورت رعایت نشدن موارد لازم در بارگذاری عکس طبق راهنما، از ورود داوطلب به جلسه آزمون خودداری خواهدشد.

عکس ارسالی ۴× ۳، جدید و به صورت تمام رخ با زمینه روشن باشد. حجم آن حداکثر 50KB و فرمت jpg قابل ارسال است.
captcha بازخوانی تصویر
آزمون های قرآن کریم پرسش و پاسخ های قرآنی آموزش قرآن کریم