شما از نسخه قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، این کار کامپیوتر شما را در معرض خطر برنامه‌های مخرب قرار میدهد، همچنین توانایی استفاده از برخی امکانات این سایت را از دست میدهید.

برای امنیت بیشتر و استفاده بهتر از امکانات سایت از یکی از مرورگرهای فایرفاکس، کروم، سافاری استفاده کنید و یا مرورگر خود را بروز کنید

X
لطفا قبل از ثبت نام توجه نمایید


مهم

قرآن آموزان گرامی
۱- در صورتی که تا به حال در آزمون‌های حفظ و مفاهیم دوره‌های قبل شرکت نکرده‌اید و اطلاعات شما در سیستم موجود نمی‌باشد از فرم ذیل جهت ثبت نام استفاده نمایید.
۲- کسانی که در آزمون‌های دوره‌های قبلی شرکت کرده‌اند و اطلاعات آنها در سیستم موجود می‌باشد از طریق صفحه ثبت نام ویژه داوطلبان قدیمی، می توانند در آزمون دوره مورد نظر ثبت‌نام کرده و کارت ورود به جلسه دریافت نمایند.

:: دریافت سند راهنمای ثبت نام اینترنتی
:: دریافت سند دستورالعمل آزمون مهر ۱۳۹۳

ثبت نام شرکت در آزمون (قرآن آموزان جدید)
راهنما
/ /  
در صورتی که جزء اتباع خارجی می باشید، تیک اتباع خارجی در فرم را بزنید. پس از 3 ثانیه مکث گزینه شماره گذرنامه برای شما ظاهر خواهد شد. شماره گذرنامه خود را وارد نمایید.
لطفا کد ملی خود را بدون خط فاصله وارد کنید. مانند: 0025486975
عکس ارسالی ۴× ۳، جدید و به صورت تمام رخ با زمینه روشن باشد. حجم آن حداکثر 200KB و فرمت های jpg, png, gif قابل ارسال است. در صورتی که عکسی موجود ندارید، می توانید این قسمت را خالی گذاشته و پس از صدور کارت شرکت در آزمون، عکس خود را بصورت دستی بر روی آن بچسبانید.
لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. یک نسخه از کد رهگیری و کد داوطلبی به ایمیل ارسال خواهد شد.
لطفا تلفن تماس خود را با کد شهرستان خود وارد کنید. مانند: 02166221144
آزمون های قرآن کریم پرسش و پاسخ های قرآنی آموزش قرآن کریم