فرآیند شرکت در آزمون الکترونیکی روخوانی قرآن کریم

فرآیند شرکت در آزمون الکترونیکی روخوانی قرآن کریم

 

1- ثبت نام از طریق سامانه آزمون سراسری قرآن و عترت به نشانی www.quranedu.ir

2- ورود به سامانه حامیم از طریق وب سرویس برای ثبت نام کنندگان در سامانه آزمون فراهم است. پس از ورود به سامانه حامیم، امکان گذراندن دوره از طریق اپلیکیشن و پیام رسان ها نیز فرآهم است.

3- شروع فرآیند آموزش الکترونیکی به محض ورود فرد ثبت نام کننده

4- تعداد سطوح آموزشی ارائه شده در دوره روخوانی قرآن کریم، 5 سطح می باشد که در هر سطح آیات منتخب توسط کاربر تلاوت و برای سامانه حامیم ارسال می شود تا توسط کارشناسان این سامانه ارزیابی و بازخورد مناسب آموزشی داده شود.

5- تعداد جلسات کمک آموزشی ارائه شده با تدریس استاد ابوالقاسمی (قاری بین المللی) به همراه خودآزمایی در پایان هر جلسه در دوره روخوانی قرآن کریم، 14 جلسه می باشد که نمره خودآزمایی ها تأثیری در نمره آزمون ندارد و ملاک قبولی در آزمون گذراندن سطوح آموزشی دوره است.

6- امکان مشاهده دروس ویدئویی، شرکت در خودآزمایی ها و ارسال تلاوت هر سطح برای بررسی و ارزیابی به محض ثبت نام از طریق سامانه آموزشی حامیم فراهم است.

7- شرکت در آزمون الکترونیکی و ارسال تلاوت از زمان ثبت نام لغایت 26 دی ماه امکان پذیر است. تأکید می شود که در این رشته بر خلاف سایر رشته ها از زمان ثبت نام امکان شرکت در آزمون و ارسال تلاوت برای ارزیابی وجود دارد.

8- با توجه به روش آموزشی ویژه این دوره و لزوم ارسال قرائت توسط کاربر و ارزیابی مهارت تلاوت وی به صورت عملی، توصیه اکید می شود که ارسال تلاوت ها به روزهای آخر موکول نگردد.

9- بررسی و ارزیابی صدای ارسالی بانوان تنها توسط کارشناسان خانم سامانه حامیم انجام می شود.

10- در صورت قبولی در آزمون، از تاریخ 15 فروردین 99 می توانید با مراجعه به سامانه www.quranedu.ir گواهی نامه خود را دریافت نمایید.

https://ble.im/azmoonedu98