اسامی برگزیدگان نهایی آزمون سراسری قرآن و عترت سال 1398 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی خسروی مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت ها از اهدای جوایز به برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ خبر داد و گفت: مجموع مبالغ اهدایی به این برگزیدگان ، شش میلیارد و ششصد و سی و نه میلیون ریال است.

وی با اشاره به اهدای جوایز به بیش از چهار هزار و سیصد نفر از برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ گفت : از این تعداد 1776 نفر قبول شده در رشته حفظ کل و همچنین ۵۱۹ نفر که در رشته های کتبی آزمون حائز امتیاز 100 شده اند، مشمول جایزه بدون قرعه کشی شده و به ۲۰۱۲ نفر از قبول شدگان در سایر رشته های آزمون نیز به قید قرعه جایزه تعلق گرفته است.

مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکتها تاکید کرد : 

به جهت اهمیت ویژه رشته حفظ کل قرآن کریم مقرر شد برای ۱۳ نفری که حائز امتیاز ۱۰۰ در رشته حفظ کل شده اند، به هر نفر پنج میلیون ریال اهدا و به بقیه قبول شدگان این رشته نیز به هر نفر دو میلیون ریال و در مجموع، مبلغ سه میلیارد و پانصد و هشتاد و نه میلیون ریال اهدا گردد.

 همچنین به همه قبول شدگان سایر رشته های کتبی آزمون که حائز امتیاز 100 شده اند، به هر نفر دو میلیون ریال و در کل مبلغ یک میلیارد و ۳۸ میلیون ریال اهدا می گردد.

ضمناً به جهت تشویق سایر شرکت کنندگان در آزمون، به ۲۰۱۲ نفر از قبول شدگان آزمون به قید قرعه به هر نفر یک میلیون ریال و در مجموع دو میلیارد و دوازده هزار ریال اهدا می شود.

 جدول اسامی برگزیدگان هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در سال 98 به شرح زیر است:

فایل پی دی اف اسامی برگزیدگان