نحوه درج شماره شبا ی قرآن آموزان برگزیده در سامانه جهت واریز جایزه آزمون سراسری سال 1398

به اطلاع کلیه قرآن آموزان برگزیده آزمون سراسری قرآن و عترت سال 1398 می رساند تا تاریخ دوشنبه 2 تیر فرصت دارند از طریق کارتابل شخصی خود در سامانه آزمون به آدرس www.quranedu.ir نسبت به درج شماره شبای بانکی متعلق به خود اقدام نمایند.

بدین منظور قرآن آموز می بایست در صفحه لاگین سامانه، با استفاده از کد ملی و رمز عبور خود که قبلا برایش پیامک شده است وارد کارتابل خود گردد. پس از ورود بلافاصله صفحه مربوط به وارد نمودن شماره شبا ظاهر می گردد. در این صفحه ابتدا نام بانک و شماره شبای متعلق به قرآن آموز وارد گردد؛ سپس در بخش تایید اطلاعات، گزینه «اطلاعات فوق را تایید می نمایم» انتخاب گردیده و در نهایت دکمه ثبت زده شود تا شماره شبا ثبت گردد.

تذکرات:

1- ثبت شماره شبا صرفا از طریق کارتابل قرآن آموز میسر بوده و موسسات قرآنی امکان ثبت شبای قرآن آموزان خود را ندارند.

2- کسانی که رمز عبور خود را ندارند یا فراموش کرده اند می توانند با مراجعه به آدرس https://www.quranedu.ir/password/reset و درج کد ملی قرآن آموز و شماره همراهی که در سامانه به نام ایشان ثبت شده است، درخواست ارسال رمز عبور جدید بدهند تا از طریق پیامک برای ایشان ارسال گردد.

3- کسانی که علاوه بر فراموشی رمز عبور، شماره موبایل ثبت شده در سامانه مربوط به خود را نیز فراموش کرده یا خط خود را تغییر داده اند می بایست در قسمت ثبت درخواست به آدرس https://www.quranedu.ir/ticket/followup درخواست تغییر شماره همراه خود را به همراه بارگزاری تصویر کارت ملی خود به ثبت برسانند تا نسبت به اصلاح شماره همراه آنها در سامانه اقدام گردد.